WYDAWNICTWO EZOONEIR.COM

person using typewriter

OPOWIEŚCI SŁOWEM I OBRAZEM

WYDAWNICTWO EZOONEIR – opowieści słowem i obrazem

Wydawnictwo Ezooneir to wydawnictwo mieszane, łączące cechy wydawnictwa tradycyjnego i selfpublishingu. Obecnie wydaje powieści, w tym kryminały, poezję, poradniki motywacyjne i o tematyce duchowości, literaturę dziecięcą, a także światowej sławy książki o tematyce cukierniczej (m.in. podręcznik dekorowania Jowity Woszczyńskiej – Mistrzyni Świata w sugarcraftingu). Do tej pory wydaliśmy książki w języku polskim, angielskim i ukraińskim.

Wydawnictwo skupia się na formie i słowie. Książki są wysokiej jakości, drukowane na estetycznym papierze i w dużej mierze kolorowe. Łączy słowo i fotografię artystyczną. Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowych pozycji o ciekawej tematyce – z pewnością publikacje wydawnictwa spełnią te oczekiwania.

PAKIETY OFERTOWE DLA AUTORÓW


Pochylamy się nad treścią. Rozmawiamy o oczekiwaniach i możliwościach współpracy. Obecnie nawet w selfpublishingu (czyli w takiej formie wydawania książki, gdzie autor opłaca cały zakres prac z wydrukiem włącznie) jest możliwość zrobienia tego bez nadwyrężania swojego budżetu. Innymi słowy, jeżeli ktoś chce wydać książkę to znajdzie się na to sposób. Wystarczy chcieć i my te sposoby znamy 🙂

black and red typewriter
Photo by Suzy Hazelwood on Pexels.com

SELFPUBLISHING

Po otrzymaniu od Autora całości tekstu dokonuje się weryfikacji materiału pod kątem jakości. Określa się ilość poprawek: stylistycznych, interpunkcyjnych, ortograficznych, gramatycznych tak, aby tekst był pozbawiony błędów i zrozumiały dla czytelnika.

Ceny uzależnione są od tego w jakim stopniu redaktor musi ingerować w przesłany materiał. Przedział cenowy przygotowania książki do druku zawierająca redakcję pełną, skład, opracowanie graficzne to 2800 zł do 5800 zł.

white ceramic teacup with saucer near two books above gray floral textile
Photo by Thought Catalog on Pexels.com

DYSTRYBUCJA I PROMOCJA

Wydawnictwo od samego początku buduje solidne fundamenty pod promocję autorów, którzy wyrazili taką chęć.

Można wydać książkę w selfpublishingu, gdzie autor jest właścicielem całego nakładu i sam jest odpowiedzialny za jego dystrybucję i sprzedaż.

Wydawnictwo oferuje również dystrybucję ogólnokrajową co oznacza, że jeżeli autor wyrazi taką chęć – jego publikacja może znaleźć się w praktycznie każdej internetowej księgarni w Polsce.

blur book close up coffee
Photo by Pixabay on Pexels.com

DRUK CZY E-BOOK?

Wydawnictwo współpracuje z drukarniami, które oferują szybką realizację i bardzo dobrą jakość wydruku za rozsądne pieniądze. W zależności od ilości egzemplarzy jesteśmy w stanie negocjować ceny.

black framed eyeglasses on notepad

Pomożemy Ci spełnić marzenie o wydaniu własnej książki.

Napisz załączając tekst:

agnieszkamlicka@gmail.com