PRZEWODNIKI MOTYWACYJNE

Zraniona kobiecość, trudne dzieciństwo, samopoznanie, zranione serce, zaburzenia odżywiania, diety, feminizm, polowania na czarownice, programowanie szczęścia, odpuszczenie win, duchowość, przeznaczenie dusz i nasze relacje z innymi – to jedynie garstka tematów, które dotykają nas, kobiety, każdego dnia. O tym też są nasze przewodniki. Napisane przez kobiety – z myślą o innych kobietach.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

PRZESTRZENIE WENUS

RÓŻNORODNE SPOJRZENIE NA KOBIECOŚĆ

EZO ONEIR

Przestrzenie Wenus” to książka o wielu wymiarach, do czego autorka Ezo Oneir zdążyła już przyzwyczaić swoich czytelników. Tym razem podjęła temat kobiecości i zaprosiła do wspólnej dyskusji bardzo różnorodne kobiety. Czego możemy się spodziewać po tej książce, która jest przewodnikiem, poradnikiem i opowieścią w jednym? Poruszane tematy to kobiecość we współczesnym świecie, duchowość ciała, historia kobiet w czasach polowań na czarownice, o pierwotnej mocy kobiety, wyboru własnej drogi zgodnej z kobiecością oraz wiele innych kwestii (ujętych współcześnie, jak i osadzonych na przestrzeni dziejów).Do projektu zostało zaproszonych kilkadziesiąt kobiet. Ogromnym atutem książki jest szata graficzna – m.in. 30 kolorowych artystycznych fotografii kobiet, wraz z cytatami każdej z nich o tym, jak postrzegają kobiecość. Niektóre oprócz cytatu zawarły osobiste przesłanie dla innych kobiet. To z pewnością różnorodna lektura, jakiej dotąd jeszcze nie było.

Publikacja posiada ilustracje i kolorowe zdjęcia.

Tytuł: PRZESTRZENIE WENUS

Autor: Ezo Oneir


MOC MIŁOŚCI

W PODRÓŻY DO WŁASNEGO SERCA

Aleksandra Bąk

Aleksandra Bąk – zawodowy dietetyk kliniczny. Absolwentka kursów oraz warsztatów z zakresu: szeroko pojętej świadomości, psychologii, psychobiologii, rozwoju osobistego, dietetyki, terapii zaburzeń odżywiania, diet leczniczych, technik pracy z emocjami.

Poprzez trudne dzieciństwo do samopoznania, poprzez śmierć partnera do ukochania siebie – o tym i wielu innych aspektach przeczytacie w książce Oli. To biografia, która daje nadzieję i mnóstwo wskazówek.

Kolorowe zdjęcia, cytaty motywacyjne, stron 360, oprawa twarda.

Tytuł: MOC MIŁOŚCI

Autor: Aleksandra Bąk

ISBN: 978-83-953794-7-5


KOMPAS DUSZY

Ezo Oneir

„Od starożytnej myśli platońskiej po współczesne ruchy New Age – gdzie leży prawda dotycząca istnienia i celu duszy ludzkiej?
Znajdziecie tutaj relacje lekarzy psychiatrów i hipnoterapeutów z wieloletnią praktyką, którzy jednoznacznie wskazują na istnienie duszy, a nawet potrafią odpowiedzieć na pytanie, co dzieje się z nią między wcieleniami.
Autorka prowadzi czytelnika przez odpowiedzi na trudne pytania wskazując, że wszyscy jesteśmy istotami duchowymi z wyznaczonym zadaniem. Kompas naszej duszy posiada instrukcję obsługi, którą każdy potrafi odczytać. Gdy pojmiemy, co jest naszym wewnętrznym celem – wejdziemy na wyższy poziom świadomości, która na zawsze odmieni rzeczywistość”.

Kolorowe zdjęcia autorstwa Ezo Oneir, cytaty motywacyjne, stron 300.

Tytuł: KOMPAS DUSZY

Autor: Ezo Oneir

ISBN: 978-83-953794-0-6