POWIEŚCI

BURZE NA SŁOŃCU

Ezo Oneir

Głowna bohaterka Ewa jest menedżerem sprzedaży w jednej z prestiżowych firm ubezpieczeniowych. Niestety plan sprzedażowy nie zostaje zrealizowany przez oddział w którym pracuje Ewa. Chcąc ratować swoją posadę, spotyka się z Igorem Horstem, agentem z jej sieci sprzedaży. Zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. W tym samym dniu poznaje jego dobrego przyjaciela Wincenta. Dołącza do grupy reiki, której przewodzi Wincent. Przywódca robi na Ewie niekorzystne wrażenie. Ta jednak chce być bliżej tajemniczego Igora, który jednak nie do końca uczestniczy w rytuałach grupy. Dziewczyna zdobywa przekonanie, że bycie w grupie i przyjęcie inicjacji ze strony nauczyciela jest jej receptą na szczęście i spełnienie. Niestety inicjacja reiki okazuje się dla niej fatalna w skutkach. Ewa robi się coraz słabsza, mdleje, a jej ciało fizyczne zaczyna się wyniszcza. Krążą plotki, że to ona, poprzez swoją inicjację, sprowadziła do nich złe demony. Ewa zostaje wyrzucona z grupy pod pozorem uprawiania czarnej magii i czynienia rytuałów mających szkodzić członkom zgromadzenia.

Tytuł: BURZE NA SŁOŃCU

Autor: Ezo Oneir


IMPERIUM LILITH

Ezo Oneir

Druga część trylogii Chiron w Rybach. Ewa znów znalazła się na rozstaju dróg. Akcja rozgrywa się w posiadłości nad jeziorem, gdzie zacierają się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. To właśnie tutaj łączą się światy duchowy i materialny oraz odbywają się rozmowy na temat przeznaczenia człowieka. Istnieje prawdopodobieństwo, że jeżeli nie w tej rzeczywistości, to przynajmniej możemy być szczęśliwi w światach równoległych. Mirka wybrała życie w świecie snów, by móc doświadczać miłości, ale w zamian wyrzekła się fizycznego ciała. Ewa wybiera rzeczywistość, ale żeby do niej powrócić, musi uśmiercić świadomą część swojej osobowości.

To pełna metafor opowieść o ranach, bólu, samotności współczesnego człowieka i radykalnym wybaczeniu, które stanowi prawdziwe odrodzenie.

Tytuł: IMPERIUM LILITH

Autor: Ezo Oneir


TRANSFORMACJA CIENIA

Ezo Oneir

Aby uratować życie Ewy, Bohdan oddaje ją w ręce Wędrowca Pomiędzy Wymiarami, aby ten przeniósł dziewczynę do innej rzeczywistości. Tam główna bohaterka spotyka postacie, które w równoległym życiu wcielają się w zupełnie inne role. Czy Ewa będzie w stanie żyć dalej?

Tymczasem przestrzeń wariantów powoli niszczy jej linie losu. Ewa musi zadecydować, czy chce żyć dalej w swojej rzeczywistości. Jeżeli nie zdecyduje się na to w krótkim czasie – jej przeznaczenie wygaśnie.

Tytuł: TRANSFORMACJA CIENIA

Autor: Ezo Oneir


DOTKNĄĆ ABSOLUTU

Ezo Oneir & Madam Miko

Kilka różnych kobiet i kilka różnych życiorysów. Wydarzenie sprzed 500 lat, które połączy je wszystkie… Przeznaczeniu zawsze pomagają niewidzialne ręce. Monika nie miała w planach studia fotograficznego, ale pewnego razu przyciągnął jej uwagę sklep z pamiątkami. Czy to, że dawniej znajdowała się tam kaplica ma znaczenie dla dalszej części historii?

Iga jest znaną pisarką i artystką wizualną, ale nadwrażliwość i niezrównoważenie emocjonalne nie pomaga jej w planowaniu bezpiecznej przyszłości i budowaniu wizerunku. Czy mentor inspirujący innych ma prawo do słabości?

Maura prowadzi ustabilizowane życie do czasu, gdy postanawia poddać się sesji regresingu. To co zobaczy i poczuje – na zawsze zmieni jej życie i postrzeganie świata.

Alicja jest typem wrażliwca, który ze strachu przed krytyką odkłada na później większość życiowych planów. Czy życie ją zaskoczy i pokona strach?