GALERIA FOTOGORAFII

autorstwa Ezo Oneir


Słuchając baśni i bajek, które czytali nam najbliżsi w dzieciństwie, wiele małych dziewczynek marzyło, by zostaćksiężniczką lub czarodziejką. Wraz z upływem czasu, niektóre z nich zapomniały o tym, a inne wciąż o tym myślą izagłębiają się cały czas w świat opowieści o nadprzyrodzonych mocach, które opętały ludzi. Właśnie dla tych drugichmam coś specjalnego! Fotografia artystyczna pozwoli Ci na przeniesienie się w dobrze znane Ci klimaty magii.

Na stronie internetowej przedstawione są moje dotychczasowe artystyczne sesje zdjęciowe. Każda z nich opowiada innąhistorię związaną z przedstawioną tam osobą. Fotografia kobieca uwieczni rozmarzone, zamyślone i przenikające przezTwoją duszę spojrzenia, które będą niezwykłą pamiątką na całe życie. Sesje zdjęciowe zamykają w kilku lub kilkunastuujęciach wszystkie nasze uczucia zarówno te pozytywne, jak i negatywne.

Dla wszystkich osób, które chciałyby nauczyć się tworzenia takich dzieł, oferujemy warsztaty fotografii artystycznej i kobiecej. W trakcie ich trwania, poznasz techniki dobierania odpowiedniego światła, wykorzystywania kostiumów czywyszukiwania odpowiedniego miejsca. Wszystkie te rzeczy są niezwykle istotne przy tworzeniu sesji zdjęciowych. Dziękiwarsztatom kobiecych ujęć łatwiej będzie Ci docenić piękno mało zauważalnych szczegółów, które pozwolą Ci nastworzenie prawdziwego arcydzieła. Zapraszam do zapoznania się z wykonanymi przeze mnie pracami.

FOTOGRAFIA POZA RZECZYWISTOŚCIĄ

Chcesz zrobić sobie niezapomnianą pamiątkę? Jest to możliwe!