DZIAŁ POEZJI

Uważam, że poezja jest wołaniem duszy. Jest jak malowanie obrazu słowami.
Określa te uczucia, których większość z nas nie potrafi nazwać.

EZO ONEIR, WYDAWCA

PISZESZ POEZJĘ?

Pomoże Ci Koordynatorka Działu Poezji – Małgorzata Siemianowska, która określiła swoje stanowisko bardziej poetycko, jako Przewodniczka Treściujących Wersem. Może towarzyszyć Tobie w drodze do wydania własnego tomiku poezji i jego promocji lub być Twoją Przewodniczką w innej formie.

Małgorzata ma doświadczenie w :

  • wymyślaniu wizji i struktury tomiku (lub innych przedsięwzięć)
  • znajdowaniu wyróżników („Treściującej” nie znajdziesz w żadnym słowniku!)
  • korekcie i redakcji tekstów
  • organizowaniu i koordynowaniu zbiórki funduszy
  • przygotowywaniu materiałów reklamowych i prasowych
  • organizowaniu i przeprowadzaniu spotkań autorskich
  • działaniach z zakresu promocji
  • słuchaniu między wierszami

Małgorzata Siemianowska jest Kobietą Treściującą – zawodowo i hobbystycznie od 2000 roku tworzy różne formy tekstowe – od dziennikarskich po marketingowe. Jednak bardziej pasjonuje ją pisanie literackie, a szczególnie magiczne opowiadania i wiersze.

Ukończyła studia polonistyczne o specjalizacji dziennikarskiej na bydgoskim Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego. Obecnie studiuje redakcję językową tekstu na Uniwersytecie Warszawskim.
Jest energetyczną i wrażliwą Wizjonerką, a jej orężem w drodze do celu jest odwaga.

Pisanie – kreatywne, ekspresywne i magiczne – wykorzystuje jako narzędzie do rozwoju osobistego. Wiedzą i praktyką dzieli się podczas warsztatów pisania. Przygotowuje platformę internetową dla kobiet przedsiębiorczych, które poszukują mistycznych środków wyrazu w opisywaniu działań biznesowych.

Debiutowała tomikiem „Dziewczyna z Północy”. Poprowadziła również 6 debiutantek i wraz z nimi wydała antologię poezji „7 cnót”.
Teksty Małgorzaty znajdziesz na http://www.malgorzatasiemianowska.pl lub w jej mediach społecznościowych.

W niedalekiej przyszłości zamierza mieszkać w domu pośród drzew i blisko jeziora, a żyć z pisania – przede wszystkim powieści.

Wkrótce więcej informacji!
Jeśli potrzebujesz skontaktować się szybciej, zadzwoń lub napisz do Małgorzaty: 782-811-208,
biuro@fabrykatresci.pl

DOTYCHCZAS W DZIALE POEZJI NAKŁADEM WYDAWNICTWA UKAZAŁY SIĘ:


DZIEWCZYNA Z PÓŁNOCY

Małgorzata Siemianowska

Debiutancki tomik ”Dziewczyna z Północy” to poetycki zapis 20-letniej podróży pod banderą poszukiwania – prawdy, atencji, szacunku, zrozumienia, wsparcia, ciepła i Miłości. Historia, którą przeżywa wiele osób, jednak niewiele chce się nią dzielić.
Zbiór 40 wierszy autorka traktuje jako podsumowanie trudnego okresu dryfowania po wodach nieświadomości, burzliwych wydarzeń i trudnych emocji. Wydanie wierszy sygnalizuje wynurzenie się do magicznego życia.

Tytuł: DZIEWCZYNA Z PÓŁNOCY

Autor: Małgorzata Siemianowska

ISBN: 978-83-953794-0-6

MIĘDZY WIERSZAMI

Robert Ryszawa

Męskie spojrzenie na miłość, które zaskakuje intensywnością doznań. Autor używa słów z ich największą mocą, przyprawiając je emocjami, jak znakomitą potrawę. W jego poezji odnajdziesz wszystkie te uczucia, które wywołały kiedyś w Tobie euforię, szczęście, ból, strach. Podczas czytania – wszystkie one wyjdą z zakamarków Twojego serca, abyś docenił ich ważność.

Publikacja posiada ilustracje i kolorowe zdjęcia.

Tytuł: Poezja MIĘDZY WIERSZAMI

Autor: Robert Ryszawa

ISBN: 978-83-953794-0-6