OBJĘLIŚMY PATRONATEM


Konwent Otwartego Serca

Cykl wydawniczy: “Ludzie Nowej Ziemi – Przekazy z Gwiazd”. Przekazy od uczestników Konwentu Otwartego Serca do ściągnięcia w postaci darmowych e-booków. Powstanie z nich książka “Przekazy z Gwiazd”.


Konwent Otwartego Serca – niebawem premiera “Kodów Światła” Ewy M. Ziółkowskiej i Anny Prokop

KONWENT OTWARTEGO SERCA  – OPIS INICJATYWY

Dziesięć lat temu pracując z kryształami, odczytałam w swej Duszy wiadomość – mówiła ona o uświęceniu serca i podążaniu Drogą Miłości. Codziennie wydeptywaną w zaufaniu – drogą współtworzenia Raju na Ziemi w wibracji Prawdy, Piękna, Błogosławieństwa, Czystości, Zaufania, Współodczuwania, Pokory, Wdzięczności, Wybaczania, Odwagi i Harmonii. Wszystkie te Cnoty Serca widniały na tablicy u Asi w studio jogi Yam.

ŚWIĘTE I OTWARTE SERCE – DROGĄ MIŁOŚCI I ZROZUMIENIA i naszego spotkania na Ziemi. Wraz z Joasią Burdzińską i  Jarosławem Ziółkowskim rozpoczęliśmy projekt łączenia ludzi poprzez wymianę talentów, umiejętności i wiedzy – podnoszącej świadomość naszych relacji na ziemi, naszego współtworzenia Tęczowego Płomienia – pięknych ludzi dzielących się swą pasją, zachwytem, radością i chęcią budowania bliskich, przyjacielskich relacji opartych o zaufanie, bezpieczeństwo i chęć współpracy w wielu dziedzinach nauki, sztuki i edukacji.

Tam gdzie Otwarte Serce nie zabrakło muzyki, a koncerty gongów, mis kryształowych, didgeridoo, bębnów, fletów – usypywały Mandalę dźwięków naturalnych wibracji opartych o wyższe częstotliwości światła, odbudowując struktury krystaliczne w naszych ciałach, aby znów rozmyć się w ciszy, zniknąć poza umysłem i pokazać jeszcze głębiej i głębiej – drogę Uświęconego Serca.

Każdy z nas na tej drodze – najpierw potrzebował narobić wiele hałasu lub zniknąć w sobie – by poczuć wszystkie stany emocji, myśli i czucia siebie, aby siebie odnaleźć w każdym z ludzkich aspektów swych łatwiejszych i trudniejszych momentów w życiu Człowieka na Ziemi.

Tylko tak możliwa jest Miłość – pozwolić sobie być, czuć i doświadczać w bezpiecznym gronie Przyjaciół Miłości. To otulenie zawsze towarzyszyło organizacji naszych spotkań.

Wtenczas w ciszy, słysząc już siebie, mogliśmy usłyszeć innych, aby współtworzyć razem nasz Raj. Nasza Mandala Dźwięku to lata spotkań z wieloma pięknymi ludźmi tworzącymi swoje przedstawienia teatralne, muzykę, sztukę, taniec, arcydzieło malarskie tysiąca usypywanych obrazów sztuki artystów biorących udział w tych spotkaniach ludzi Otwartych Serc.

Do dziś wzruszam się, gdy odczuwam wasze Serca w moim Sercu. Czuję naszą Boską Pieśń i symfonię życia – daleko wybiegającą poza tymczasowe zasłony i ograniczenia naszych umysłów. Życie jest wieczne bo spotkaliśmy się jako ludzie na Ziemi, aby nareszcie uhonorować w sobie swą Boskość.


Otwartość Serca – Droga Człowieka

Przez wiele lat stawaliśmy się świadkami tego rozwoju i wzniesienia do tej Boskości – jakie dokonywało się na naszych oczach gdy ludzie poprzez rozwój swych pasji odnajdywali w sobie harmonię, radość, odwagę do dalszych działań, aby w kolejnych latach z uczestników konwentu stać się pionierami Nowej Ziemi. Prowadziliście swoje niepowtarzalne zajęcia – tańca, śpiewu, wielu form ezoteryki, duchowej ekonomii, budowy ekologicznych wiosek, zdrowego stylu życia, ruchu spontanicznego – harmonizacji ciała i umysłu by usłyszeć siebie w Pełni i kochać mocniej, prawdziwiej i piękniej.

Wydarzenia te  miały ułatwić ludziom zmianę matrycy opartej o częstotliwości lęku (zapisów w strukturach węglowych naszego ciała) w kryształową wibrację Serca oraz zapisanych w pamięci struktur kryształowego ciała kodów światła, dźwięku pozwalających nam odzyskać pamięć o naszym boskim pochodzeniu na Ziemi i zapisach 46 helis DNA do jakich mamy dostęp gdy aktywujemy Geniusz naszych Serc.

Projekt Konwentu Otwartego Serca to inicjatywa wskazująca drogę rozwoju naszego Geniuszu poprzez ukazanie nam wszystkim talentów – jakimi dysponujemy by Urzeczywistnić Pełnię naszego istnienia na Ziemi – jako Wcielonych Mistrzów Nowej Energii jakiej zarządzaniem mamy obecnie dzielić się z innymi ludźmi by pokazać im drogę wyjścia poza zasłonę mgły zaplątania jakie ma miejsce w umysłach, które śpią, boją się czasem czy zwątpią…To tylko mgła.

W Sercu Najjaśniejszym – ta mgła znika – a sens naszego Spotkania na Ziemi nabiera wielkiego Sensu.

Wszyscy Umiłowani Przyjaciele jesteście Potrzebni i tak samo ważni i wyjątkowi, a wasza wieloletnia praca podczas organizowanych Konwentów Otwartego Serca ma olbrzymie znaczenie – ponieważ Mandala naszych Serc ….tyle razy rozmyta kolorem ….łączy się w każdym z nas jako w Tęczowym Płomieniu Prawdy gdzie wszystkie barwy odbija już najjaśniejszy czysty kryształ naszej Mądrości.

Dziękuję wam Kochani, że widzimy się w sobie nawzajem i jesteśmy dla siebie najpiękniejszym darem Miłości na naszej drodze życia.

Sophia – Ewa, Joanna, Jarek oraz Przyjaciele


Czytałam wiele książek współczesnych mistrzów i ludzi, którzy zgłębiają duchowość. Przyznam, że najbliżsi są mi David Hawkins i dr Michael Newton, chociaż zaczynałam od Vadima Zelanda i jego “Przestrzeń Wariantów” tak bardzo była mi bliska, że nazwałam tak swoją fundację.

To, co głoszą inni, czasami ze mną współgra, czasami wydaje mi się bardzo dalekie. Tak samo różne jest doświadczanie każdej jednostki. Niektórzy potrzebują ciszy i samotności, niektórzy kręgów, dźwięków i wspólnoty. Każdy z nas ma za sobą trudne doświadczenia, które zaprowadziły nas na ścieżkę duchowego wzrastania. Idziemy nią przez życie. Próbujemy różnych metod, aby zrozumieć siebie i innych. Dzisiaj powiedziałam Ewie (organizatorka Konwentu), że widzę siebie, jako istotę, która stoi przy tym zupełnie pierwszym drogowskazie, jeszcze we mgle i ciemności, który wszystkim na początku wydaje się tak bardzo niepojęty.

Spotykam przy nim tych, którzy nie wiedzą, co dalej. Wiem, jak to jest trafić na niewłaściwych ludzi na początku swojej drogi, być porzuconym, zmanipulowanym i niezrozumianym. Właśnie dlatego tam stoję.

Z czystą świadomością nie stosuję żadnych metod uzdrawiania duchowego, nie korzystam z dostępnych narzędzi, nie organizuję spotkań ani warsztatów dotyczących rozwoju duchowego. Jestem. I odnoszę wrażenie, że wszelkie metody tzw. pracy duchowej ustępują dziś miejsca po prostu miłości.

Pracuję w materii, jak przystało na numerologiczną 22. I z doświadczenia wiem, że osoby najbardziej światłe i pełne miłości są wśród nas, a nie na współczesnym piedestale duchowym.

Dlatego postanowiłam, że moje wydawnictwo będzie patronem medialnym tego, co robi Ewa Magdalena Ziółkowska. Wysłuchajmy i poznajmy historię wrastania i życia w świetle tych, którzy są wśród nas. A dokładniej – wśród uczestników Konwentu. Bo każda Istota ma w sobie cały wszechświat uczuć i słów do wyrażenia.

EZO ONEIR – dyrektor wydawnictwa, pisarka, fotograficzka i pomysłodawczyni “Przekazów z Gwiazd”

By stworzyć życie bez podziałów zasłaniających nasze widzenie siebie, i aby cała ta zasłona niewidzialności, mgły i oddzielenia materii od Duszy mogła zostać przez nas wszystkich usunięta.

Ewa Magdalena Ziółkowska – współorganizatorka Konwentu Otwartego Serca (wraz z Joanną Burdzińską)Wszystko się zmienia. Ale wszystko jest dobrze. Manifestuje się w polu pewna dojrzałość. Przejawia się w świadomości mądrość ludów rdzennych. Wszyscy bierzemy udział, świadomie lub nie, w globalnej przemianie. Paradygmat powtarzających się wzorców już został zatrzymany. Jesteśmy siłą napędową pięknych zmian. Budzi się globalne odczuwanie Boskości.

Izabela Stecko – fragment e-booka “Świadomi partnerzy” do ściągnięcia poniżej.

E-BOOKI Z PRZEKAZAMI OD UCZESTNIKÓW KONWENTU OTWARTEGO SERCAKim Jestem? Jestem, Jesteś, Jesteśmy Światłem. Zanurzamy się w złotych energiach i napełniamy Nimi każdą cząstkę siebie. Rozpoznajemy Naturę Ducha. Jego potencjału. Czas oddać to, co już nam nie służy. To wcielenie jest wyjątkowe dla Nas. Dokonuje się w nim boska integracja każdego aspektu. Każdego dnia żyjemy od nowa. Przypominamy sobie, aktywujemy pamięć. To przywilej być teraz na tej Ziemi, w tym czasie. Wszyscy jesteśmy Istotami Światła, które wędrują do Domu.

Izabela Stecko – fragment e-booka “Świadomi partnerzy”