O MNIE

Mam na imię Agnieszka i zapraszam Cię do świata baśni. Jeżeli tutaj jesteś, to znaczy, że możemy razem stworzyć coś trwałego i pięknego.

Po pierwsze: FOTOGRAFIA – uwieczniam, uczę, motywuję innych!

Specjalizuję się w fotografii artystycznej, co oznacza dla Ciebie lub Twojej rodziny baśniową pamiątkę.

Po drugie: KSIĄŻKI – moje, Twoje, wszystkie!

Jestem autorką powieści i przewodników motywacyjnych.

Jeżeli piszesz i zastanawiasz się nad materializacją swoich książek – również pomogę Ci tego dokonać. Prowadzę wydawnictwo, które może wydać Twoją książkę.

A może zrobimy razem coś innego? Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy, gdzie można stworzyć wartość i piękno. Bez względu na to, co spowodowało, że czytasz te słowa – nie ma przypadków.

Stworzyłam bezpieczną przestrzeń artystyczną w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Naszą współpracę cechować będzie poczucie wyjątkowości, indywidualizm, oryginalność, twórczość, odkrywanie i przecieranie nowych szlaków.

Jeżeli chcesz poznać mnie trochę lepiej, zapraszam do zapoznania się z moją twórczością.

W swojej artystycznej przestrzeni jestem fotograficzką, autorką powieści “Burze na Słońcu”, “Imperium Lilith”, “Transformacja Cienia” oraz “Dotknąć Absolutu” i przewodników motywacyjnych “Kompas Duszy” i “Przestrzenie Wenus”, założycielką wydawnictwa “Ezooneir”, prezeską fundacji “Przestrzeń Wariantów”, prowadzącą plenery i warsztaty fotografii artystycznej dla młodzieży, studentów i dorosłych.

Współpracuję też z innymi artystami, przedsiębiorcami, fundacjami i stowarzyszeniami. Łączymy się w różnych, ale zawsze wartościowych celach na rzecz czynienia piękna i dobra dla innych ludzi.

Już wiesz co możemy razem stworzyć?

Zadzwoń do mnie (tel. 602-75-70-86)

lub napisz na: agnieszkamlicka@gmail.com

18.12.2018 SPOTKANIE AUTORSKIE W ZSH

“Podobają wam się zdjęcia, które widzicie rozstawione na sztalugach wokół? Gdybym posłuchała rad innych dotyczących wyboru drogi i swojego strachu, nigdy by nie powstały. Czy jest łatwo? Nie. Ale robię to, co kocham. Naprawdę da się to zrobić”.

Taki przekaz wybrzmiał jako główna intencja na spotkaniu z uczniami z Zespołu Szkół Handlowych. Andrzej Kałużny, nauczyciel – podsumował ten czas, jako “podróż po cudownych manowcach”. Starałam się przekazać, że życie może być szybkie i wygodne jak autostrada, ale wtedy jest mało interesujące. To co w nim najpiękniejsze, to podążanie własną drogą.

“Pokochajcie swoje manowce. Obecnie jest tak wiele możliwości, których nie było, gdy ja podejmowałam wybór o swojej zawodowej drodze. Pamiętam brak wsparcia, strach i nacisk, aby zacząć jak najszybciej – cokolwiek”.

_________________________________________________________________________

16.11.2018 WERNISAŻ “BOHATEROWIE IMPERIUM LILITH”

Więcej o tym wydarzeniu tutaj:

http://atomic-temporary-153844984.wpcomstaging.com/2018/11/01/imperium-lilith-niezwykla-wystawa/

SPOTKANIA AUTORSKIE “BURZE NA SŁOŃCU” 02.2018-05.2018

SPOTKANIE AUTORSKIE – PŁOCKIE TOWARZYSTWO FOTOGRAFICZNE 06.2017