Gorąca czekolada, róże i konstelacje gwiezdne

Jagoda Chaberska zrobiła sobie najpiękniejszy prezent i wydała swoją pierwszą powieść fantasy jeszcze przed maturą! Książka pt “Tego nie mogę ci powiedzieć” ma ciekawą formę, mieści w sobie kilka historii i stanowi ciekawy przykład współczesnego trendu odbioru informacji.

„Tego nie mogę ci powiedzieć” to niezwykła powieść w której przenika się kilka historii. Nie jest to tradycyjna forma do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni, ale za to daje ona czytelnikowi dużą ucztę dla wyobraźni i możliwość obcowania z kilkoma wątkami w tym samym czasie. Osobiście widzę tutaj odniesienie do współczesnego sposobu odbioru informacji – w Internecie pochłaniamy wiele wątków jednocześnie. Dlatego też taki sposób pisania historii z pewnością przypadnie do gustu młodszym czytelnikom.  Dobromira, Jadwiga, Wanda, Sumnium, Koszmarek to postacie z książki, którą czyta główna bohaterka. Lektura miała jej zapewnić rozrywkę podczas długiego lotu do obcego kraju.

Ezo Oneir – wydawca

Autorka mówi o sobie:

Jestem Jagoda i od kiedy tylko pamiętam, wymyślałam opowiadania fantasy. Uwielbiam czytać komiksy (“Bleach”, “Kuroko no Basket” i “Pentagram Alchemist”), oglądać anime (“Pszczółka Maja” – stara wersja, „Bakugan”, “Naruto”, “Słodkie Słodkie Czary”). Piszę dużo opowiadań, pomimo dysortografii. Dlatego jestem dumna z siebie, że udało mi się skończyć książkę. W tym roku zdaję też maturę. Trochę nie dowierzam, że w tak młodym wieku spełnię marzenie swego krótkiego życia – wydanie książki! Pragnę z książkami związać swoją przyszłość, ale mam też ambicję zostania trenerką wrotkarstwa. Zobaczymy co jeszcze przyniesie przyszłość!

Jagoda Chaberska – o sobie

Co mają wspólnego ze sobą czekolada, róże i gwiezdne konstelacje? Przekonajcie się sami:

Powieść “Tego nie mogę Ci powiedzieć” w wersji tradycyjnej książki drukowanej, można nabyć tutaj:

Powieść “Tego nie mogę ci powiedzieć” w wersji e-booka można nabyć tutaj:

Leave a Reply