DZIAŁ DUCHOWOŚCI

Poradniki, przewodniki i powieści, które odkryją przed Tobą nieznany świat duchowości.

Astrologia, Numerologia (w tym Numerologia Kabalistyczna), Tarot, Karty Anielskie, Reiki, a także relacje ukazujące świat dusz, poprzednie wcielenia, regresing, zależności karmiczne.

Za czym podążać, a czego lub kogo się wystrzegać?

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

KOMPAS DUSZY

Ezo Oneir

„Od starożytnej myśli platońskiej po współczesne ruchy New Age – gdzie leży prawda dotycząca istnienia i celu duszy ludzkiej?
Znajdziecie tutaj relacje lekarzy psychiatrów i hipnoterapeutów z wieloletnią praktyką, którzy jednoznacznie wskazują na istnienie duszy, a nawet potrafią odpowiedzieć na pytanie, co dzieje się z nią między wcieleniami.
Autorka prowadzi czytelnika przez odpowiedzi na trudne pytania wskazując, że wszyscy jesteśmy istotami duchowymi z wyznaczonym zadaniem. Kompas naszej duszy posiada instrukcję obsługi, którą każdy potrafi odczytać. Gdy pojmiemy, co jest naszym wewnętrznym celem – wejdziemy na wyższy poziom świadomości, która na zawsze odmieni rzeczywistość”.

Kolorowe zdjęcia autorstwa Ezo Oneir, cytaty motywacyjne, stron 300.

Tytuł: KOMPAS DUSZY

Autor: Ezo Oneir

ISBN: 978-83-953794-0-6

SANTA KABBALAH

NUMEROLOGIA KABALISTYCZNA

Turlej M. Iwona

Pierwsza książka o Numerologii Kabalistycznej w Polsce!

Autorką jest najlepsza Medium w Polsce. Publikacja odkrywa przed Tobą dostęp do wiedzy i technik, które potrafią odmienić Twoje życie, a przede wszystkim zrozumieć siebie, swoich bliskich i swoje przeżycia.

Publikacja posiada ilustracje i kolorowe zdjęcia.

Tytuł: SANTA KABBALAH Numerologia Kabalistyczna

Autor: Turlej M. Iwona

ISBN: 978-83-953794-8-2