ORGANIZACJA SPOTKAŃ AUTORSKICH I TARGI

Jak wydawnictwo dbamy o naszych autorów i dokładamy wszelkich starań, aby ich książki stały się hitem wydawniczym. Selfpublishing polega m.in. na samodzielnym promowaniu publikacji przez pisarza. W grupie wydawniczej Ezooneir działamy jednak inaczej. Jeżeli autor wyrazi taką chęć – możemy zorganizować na start pierwsze lub kolejne spotkania autorskie. Prowadzą je osoby z doświadczeniem w tej dziedzinie, po uprzednim zapoznaniu się z treścią książki. Pomagamy skonsultować zakres pytań i dajemy sugestie na temat tego, co warto powiedzieć, aby spotkanie było efektywne i zakończyło się sukcesem zarówno wizerunkowym, jak i sprzedażowym.

Jeżeli zastanawiasz się nad wydaniem książki w naszym wydawnictwie, możliwe, że niebawem poniżej pojawi się relacja z Twojego spotkania autorskiego!


SPOTKANIA Z TWÓRCZOŚCIĄ MARGOTY KOTT

“Opiekunka”, “Morderstwo w Pradze”, a niebawem też “Ścigając Wiatr” to tylko niektóre z tytułów powieści tej niezwykłej toruńskiej pisarki. Uczestniczymy w każdym Jej spotkaniu. Rozdawaliśmy książeczki po ukraińsku Jej autorstwa dzieciom, które trafiły do tymczasowych miejsc pobytu w związku z wybuchem wojny w Ukrainie. Przed nami wiele wspólnych targów i imprez:


SPOTKANIE AUTORSKIE MONIKI REZMER

“Niebieski Chłopiec”, Fundacja Sensorium, Bydgoszcz 2022.


WIECZÓR AUTORSKI ROBERT RYSZAWA

“Między wierszami”, MBP w Koninie, 2022.


SPOTKANIE AUTORSKIE EZO ONEIR “PRZESTRZENIE WENUS”

“Przestrzenie Wenus”, Biblioteka Miejska w Bydgoszczy, 2021.


WIECZÓR AUTORSKI EZO ONEIR & MADAM MIKO

“Dotknąć Absolutu”, willa Weneda, Konin 2021.

person writing on a notebook beside macbook

Bądź na bieżąco z wydarzeniami wydawnictwa Ezooneir