Prequel do nowej powieści Margoty Kott

„Twoja śmierć jest moim życiem” to mocny tytuł opowiadania Margoty Kott. Stanowi prequel do powieści „Kolor miłości i krwi”, która właśnie miała premierę. Opowiadanie ukazało się w zbiorku powarsztatowym (warsztaty Roberta Małeckiego, w ramach projektu realizowanego przez Fundację Kult Kultury), pt. “Moja wolność” wydanym w 2018 roku. Zaciekawia, wzrusza, nie pozostawia obojętnym!

Stanowi drukowany dodatek do książki “Kolor miłości i krwi”, ale można go również nabyć w postaci e-booka:

“Twoja śmierć jest moim życiem” Margota Kott


Książki autorki wydane w wydawnictwie Ezooneir:

Aleksandra otrzymuje list, w którym Tajemniczy Darczyńca proponuje jej spędzenie dwóch tygodni w Pradze wraz z osobą towarzyszącą. Pomimo niecodziennej propozycji, bohaterka decyduje się na podróż zabierając ze sobą Paulę. Korzystanie z atrakcji w luksusowym hotelu, magia praskich uliczek i degustacja lokalnego piwa to przez kilka pierwszych dni pobytu główne zajęcia dziewczyn. Beztroska szybko jednak zamienia się w koszmar, gdy jedna z nich nie wraca do pokoju hotelowego. W zasadzie już na początku śledztwo staje w martwym punkcie i zostaje umorzone, trop urywa się, świadków zdarzenia brak, a Tajemniczy Darczyńca milczy…

Czy detektywom uda się dociec prawdy?

Czy w Pradze, oprócz czeskiej literatury i piwa, można znaleźć prawdziwą miłość?

I dlaczego biała stokrotka jest tak ważna przy ujawnianiu rodzinnych tajemnic?

O autorce

Margota Kott to absolwentka studiów podyplomowych na kierunkach: kryminologia i kryminalistyka, pomoc psychologiczna oraz socjoterapia. Pracownik laboratorium uniwersyteckiego. Aktualnie prowadzi własną firmę w branży nieruchomości.
Autorka powieści kryminalnej Morderstwo w Pradze, poradnika Kompendium wiedzy dla autorów kryminałów oraz dwujęzycznej, polsko-ukraińskiej książeczki dla dzieci „Opowieść o wędrownym ptaku”. Publikowała w zbiorach: Kreatywne pisanie. 12 debiutów, Wolność. Kocham i rozumiem, Między pragnieniem a rozwagą, Lęk nasz powszedni, CITY 5.
Laureatka wielu konkursów literackich m.in.: Nowa legenda toruńska, Tamtej nocy w Złotowie, Kryminał na 100-lecie AGH, Stulecie kryminału. Uczestniczka wielu warsztatów i kursów kreatywnego pisania. Recenzentka powieści kryminalnych i thrillerów na portalu Zbrodnia w Bibliotece. Prowadzi bloga literackiego Czerwone i Czarne. Na co dzień jest recenzentką kryminałów i thrillerów na portalu Zbrodnia w Bibliotece.

Leave a Reply