Premiera “Przekazy z Gwiazd”

Dziś premiera e-booka “Przekazy z Gwiazd”. Ta data miała się zapisać w historii zdecydowanie innymi wydarzeniami. Tymczasem tuż obok wybuchła wojna… Jutro odbędzie się długo wyczekiwany Konwent Otwartego Serca w Poznaniu. Spotkanie ludzi Nowej Ziemi, którzy pragną doświadczać miłości i miłość tą rozsiewać. Być może więc to jedyne, co mogę w tej sytuacji zrobić. Mogę ogłosić premierę bardzo wartościowych treści. Niech pomogą nam przetrwać niepewność i strach wobec nieuchronności zdarzeń i tego, co następuje.


Docenienie codzienności wobec nieuchronności wydarzeń

W środku przekazy i treści autorów: Ewa M. Ziółkowska, Joanna Burdzyńska, Anna Prokop, Bogumiła Olin, Ezo Oneir, Izabela i Zbyszek Stecko, Zuzanna Rybarczyk i Robert Mikado.Już niebawem premiera “Kodów Światła”:

Kody Światła dla duszy to dar miłości własnej i troski, który może przynieść głębokie uzdrowienie. Jest to mapa, która pokazuje drogę do domu: powrót do duchowej mądrości, prawdy i energii, która karmi ciebie, ciało, umysł i duszę.

Kiedy nasze ludzkie naczynie, nasz ciało czuje się wyczerpane i potrzebuje doładowania, możemy nawiązać bezpośrednie połączenie z tym słonecznym strumieniem energii i światła i podłączyć się do tego źródła. Do boskiej, kosmicznej energii.


Leave a Reply