Zostań bohaterem trylogii „Chiron w Rybach”

Z przyjemnością ogłaszam, że zaczynam nabór do czwartej edycji „ZOSTAŃ BOHATEREM POWIEŚCI”. W jaki sposób można wziąć udział w projekcie?

Zapraszam do lektury!

NA CZYM POLEGA PROJEKT?

Proponuję Ci sesję zdjęciową z której jedno ze zdjęć zostanie wydrukowane w książce. Tym sposobem zyskasz niezwykłą pamiątkę – siebie, jako bohatera w powieści. W tej edycji nie masz wpływu na fabułę, bowiem jest to nowe wydanie wcześniejszych książek. Niektóre z postaci są już obsadzone, ale wielu bohaterów czeka na „swoją twarz”. Postacie do obsadzenia są zarówno męskie, żeńskie, jaki i dziecięce.

PRZYKŁADOWA SESJA ZDJĘCIOWA

Grzegorz doskonale wcielił się w rolę magicznej, męskiej postaci Wędrowca Między Wymiarami. Wędrowiec występuje w „Imperium Lilith” i „Transformacji Cienia”. Baśniowa sesja zdjęciowa z jego udziałem została wielokrotnie wykorzystana do promocji trylogii.

SESJA DZIECIĘCA DO POWIEŚCI? TO MOŻLIWE!

Otrzymałam wiele zgłoszeń od rodziców, którzy chcieli zrobić prezent dzieciom i rodzinie. Mali bohaterowie doskonale spisali się podczas zdjęć, a ich dorośli odpowiednicy nabrali przez to większej wiarygodności. W „Chironie w Rybach” jest to również możliwe.

BOHATEROWIE DO WYBORU W NAJNOWSZEJ POWIEŚCI

W JAKIEJ ROLI WIDZISZ SIEBIE?

„Chiron w Rybach” jest trylogią, która opowiada o przeżyciach Ewy. W zeszłych latach w Empiku można było zakupić „Burze na Słońcu”, „Imperium Lilith”, a u autorki także „Transformację Cienia”. To współczesne powieści o duchowym doświadczaniu, rozterkach współczesnego człowieka, rozstaniach i przebaczeniu.

TUTAJ możesz przeczytać o czym dokładnie są wszystkie tomy trylogii.

Sesję z ujęciami ofeliowymi jak powyżej, można zakupić TUTAJ.

A to pozostałe ujęcia z wcześniejszych projektów „Zostań bohaterem powieści”:

CHCĘ BAŚNIOWĄ SESJĘ I CHCĘ ZOSTAĆ BOHATEREM POWIEŚCI

Jeżeli zakupisz u mnie sesję Poza Rzeczywistością obejmującą 5 baśniowych ujęć, jedno z nich pojawi się drukiem w trylogii „Chiron w Rybach”.

Ale to nie wszystko. Ujęcie to, a jeżeli się zgodzisz – nawet wszystkie z sesji zdjęciowej, ruszą w świat. Będą promować książkę w sieci, pojawią się na wirtualnych wystawach. Czas realizacji ustalamy indywidualnie. Możemy zacząć realizację od zaraz. Termin końcowy to wrzesień 2020.

Sesję możesz zakupić TUTAJ lub na Allegro TUTAJ.

Jeżeli masz dodatkowe pytania przed zakupem – napisz do mnie na: ezooneir@gmail.com lub zostaw wiadomość messengerem https://www.facebook.com/ezo.oneir.

Nie jesteś z Bydgoszczy? Dojedź do mnie, lub ja przyjadę do Ciebie!

Premiera książki nastąpi wiosną 2021 roku. Zapraszam serdecznie do projektu!

Leave a Reply