ZOSTAŃ BOHATEREM POWIEŚCI “Dotknąć Absolutu”

Z przyjemnością ogłaszam, że zaczynam nabór do trzeciej edycji “ZOSTAŃ BOHATEREM POWIEŚCI”. W jaki sposób można wziąć udział w projekcie?

Zapraszam do lektury!

NA CZYM POLEGA PROJEKT?

W trakcie pisania przeze mnie powieści, możesz zostać jej bohaterem. Nie masz kluczowego wpływu na fabułę, ale postać może dostać twoje cechy zewnętrzne. Proponuję Ci sesję zdjęciową z której jedno ze zdjęć zostanie wydrukowane w książce. Tym sposobem zyskasz niezwykłą pamiątkę – siebie, jako bohatera w powieści.

PRZYKŁADOWA SESJA ZDJĘCIOWA

Grzegorz doskonale wcielił się w rolę magicznej, męskiej postaci Wędrowca Między Wymiarami. Wędrowiec występuje w “Imperium Lilith” i “Transformacji Cienia”. Baśniowa sesja zdjęciowa z jego udziałem została wielokrotnie wykorzystana do promocji trylogii.

SESJA DZIECIĘCA DO POWIEŚCI? TO MOŻLIWE!

Otrzymałam wiele zgłoszeń od rodziców, którzy chcieli zrobić prezent dzieciom i rodzinie. Mali bohaterowie doskonale spisali się podczas zdjęć, a ich dorośli odpowiednicy nabrali przez to większej wiarygodności. W “Dotknąć Absolutu” jest to również możliwe.

BOHATEROWIE DO WYBORU W NAJNOWSZEJ POWIEŚCI

W JAKIEJ ROLI WIDZISZ SIEBIE?

“Dotknąć Absolutu” jest magiczną powieścią fantasy. Jej bohaterkami jest 5 kobiet. Z początku każda z nich ma własną drogę i swoje życie. Później okazuje się, że łączy je 500 letnia tajemnica, której czas rozwiązania nadszedł właśnie teraz. Łącznikiem pomiędzy nimi, a istotami nie z tego świata jest Szalona Zuza – młoda dziewczyna, która przypadkowo znalazła się w miejscu pobytu zbłąkanych dusz. Ogromną rolę w powieści odgrywa średniowieczna Wiedźma, Czarnoksiężnik i … trzech mnichów.

Ze względu na projekt fotograficzny “zostań bohaterem powieści” – postacie nie mają określonych cech zewnętrznych. Oznacza to, że na tym etapie bohaterki mogą przyjąć Twój wygląd. Możliwa jest stylizacja współczesna, jak i średniowieczna.

Ze względu na los niektórych postaci wchodzą w grę również tzw. ujęcia ofeliowe. Czyli takie:

Sesję z ujęciami ofeliowymi można zakupić TUTAJ.

Nie przejmuj się tym, że jest zimno – oto sesja do której wystarczyła zwykła wanna:

A to pozostałe ujęcia z wcześniejszych projektów “Zostań bohaterem powieści”:

CHCĘ BAŚNIOWĄ SESJĘ I CHCĘ ZOSTAĆ BOHATEREM POWIEŚCI

Jeżeli zakupisz u mnie sesję Poza Rzeczywistością obejmującą 5 baśniowych ujęć, jedno z nich pojawi się drukiem w mojej najnowszej powieści “Dotknąć Absolutu”.

Ale to nie wszystko. Ujęcie to, a jeżeli się zgodzisz – nawet wszystkie z sesji zdjęciowej, ruszą w świat. Będą promować książkę w sieci, pojawią się na wirtualnych wystawach. Czas realizacji ustalamy indywidualnie. Możemy zacząć realizację od zaraz. Termin końcowy to wrzesień 2020.

Sesję możesz zakupić TUTAJ lub na Allegro TUTAJ.

Jeżeli masz dodatkowe pytania przed zakupem – napisz do mnie na: ezooneir@gmail.com lub zostaw wiadomość messengerem https://www.facebook.com/ezo.oneir.

Nie jesteś z Bydgoszczy? Dojedź do mnie, lub ja przyjadę do Ciebie!

Tak wygląda okładka powieści “Dotknąć Absolutu”. Jeżeli weźmiesz udział w projekcie, możesz się spodziewać podobnych ujęć. Premiera książki nastąpi pod koniec 2020 roku. Zapraszam serdecznie do projektu!

Leave a Reply