BAŚNIOWE SESJE ZDJĘCIOWE

Z doświadczenia wiem, że często trudno zdefiniować swoje potrzeby dotyczące sesji zdjęciowej. Szczególnie dotyczy to ujęć poddawanych modyfikacji graficznej, kiedy pozuje się do wizji, która na dany moment istnieje tylko w głowie twórcy. Zastanawiasz się ile w tym wszystkim wymaga się twojego zaangażowania, zdolności, umiejętności. Zastanawiasz się, czy temu podołasz. To zupełnie naturalne, że właśnie takie pytania się pojawiają.

Gdy oglądasz galerię moich zdjęć bez problemu rozpoznajesz styl w jakim tworzę. Wszystkie ujęcia mają w sobie wspólny pierwiastek, który cię przyciągnął i wobec którego odczuwasz konkretne uczucia. W rzeczywistości posiadam kilka nurtów, które przedstawiam poniżej. Wybierz ten, który najbardziej Tobie odpowiada. Zdjęcia mogą zostać wykonane w różnej stylistyce – mrocznej, analogowej, świetlistej lub baśniowej. Dla niezdecydowanych – pakiet zawierający każdy z wymienionych rodzajów lub pojedyncze ujęcie. Portret kobiecy, sesja wodna, baśniowa, szamańska? To Ty decydujesz. Na sesji panuje luźna atmosfera. Jesteśmy dla siebie – rozmawiamy. Wystarczy akceptacja siebie i entuzjazm dla nowych doświadczeń i powstanie piękna, tylko twoja baśń. W razie pytań zachęcam do kontaktowania się przez telefon, adres mailowy lub też social media.

Najczęściej zadawane pytania na temat sesji zdjęciowej

Decydując się na artystyczne sesje zdjęciowe, często rodzi się dużo pytań w naszej głowie. To całkowicie normalne, kiedy nie wiemy, czego dokładnie oczekiwać! O swoich wątpliwościach powinnaś mnie poinformować, abym mogła je rozwiać. Często mogą one naprowadzić zarówno mnie, jak i Ciebie na dany styl czy też motyw, w jakim ma odbyć się artystyczna fotografia kobieca. Na najbardziej popularne pytania odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Make-up

Zdjęcia nie wymagają od Ciebie profesjonalnego makijażu. W większości przypadków wystarczy mocniej podkreślić oczy. Jeżeli jednak uważasz, że dzięki profesjonalnej stylizacji poczujesz się pewniej – nie wahaj się i przed sesją umów się na wizytę do makijażystki. Pamiętaj jednak o tym, żeby nie przesadzić. Szczególnie dotyczy to osób, które nie noszą makijażu na co dzień.

Wypożyczalnia strojów do sesji zdjęciowych czy własna garderoba?

By umożliwić realizację swoich marzeń osobom, które uwielbiają świat baśni i czarów, istnieje mini wypożyczalnia strojów na sesję zdjęciową. Dzięki nim, lepiej uda Ci się oddać klimat kobiecej fotografii artystycznej. Oferuję m.in. suknie, płaszcze, peleryny. Odpowiedni ubiór pomoże zarówno Tobie, jako mojej modelce, jak i mnie. Obie wczujemy się w świat pełen czarów, co przyczyni się do stworzenia wyjątkowych ujęć.

Jeżeli wybrałaś wariant jakim jest wypożyczalnia strojów – wiadomo, że masz problem z głowy. W innym przypadku ubierz się jak najprościej. Co to oznacza? Wybierz w miarę klasyczny fason ubrania bez współczesnych wzorów (kropki, krata szkocka, paski, nadruki graficzne, napisy, sportowe loga itp.). Dlaczego? Ponieważ rozpraszają uwagę od głównego przekazu zdjęcia. Ten magiczny „x-factor” w mojej fotografii polega między innymi na braku współczesnych wzorów i atrybutów, jak np. okulary i wyżej wspomniane wzory na ubraniach. Lepiej wyglądają też włosy naturalnie rozpuszczone niż spięte, ufryzowane czy wystylizowane lokówką. Przyjrzyj się jeszcze raz zdjęciom w galerii właśnie pod kątem ubioru, makijażu i fryzury. Zobaczysz, że wbrew pozorom – dużą rolę odgrywa tutaj naturalność i prostota w wizerunku.

Dojazd własny czy dojazd fotografa

Sesje są w 100% plenerowe, przy czym tło często zmieniane jest w trakcie obróbki graficznej. Do wykonania zdjęć wystarczy nam skrawek otwartej przestrzeni – plaża, pole, park lub las. Dojazd fotografa jest dodatkowo płatny i możliwy na terenie całej Polski. Na sesje można również dojechać do Bydgoszczy.

Leave a Reply